255/65R16 109H BRAVURIS FR

BARUM

255/65R16 109H BRAVURIS FR

255/65R16 109H BRAVURIS FR

9,170.00 ден

На лагер

9,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500218 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: