255/65R16 109H Open Country AT+

TOYO
-5%

255/65R16 109H Open Country AT+

255/65R16 109H Open Country AT+

8,179.50 ден

На лагер

8,179.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020787 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: