255/65R17 110T CRC LX 2

CONTINENTAL

255/65R17 110T CRC LX 2

255/65R17 110T CRC LX 2

10,900.00 ден

На лагер

10,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007290 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact LX

Тежински индекс

110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: