255/65R17 110T Outpost AT

NOKIAN
-10%

255/65R17 110T Outpost AT

255/65R17 110T Outpost AT

10,800.00 ден

На лагер

10,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500848 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: