255/65R17 114H LATITUDE CROSS XL

MICHELIN

255/65R17 114H LATITUDE CROSS XL

255/65R17 114H LATITUDE CROSS XL

13,340.00 ден

На лагер

13,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014688 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Cross

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: