255/65R17 114H OPEN COUNTRY A/T 3 XL

TOYO
-10%

255/65R17 114H OPEN COUNTRY A/T 3 XL

255/65R17 114H OPEN COUNTRY A/T 3 XL

9,144.00 ден

На лагер

9,144.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505058 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY A/T 3

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: