255/65R17 114H Wetproof SUV XL

NOKIAN

255/65R17 114H Wetproof SUV XL

255/65R17 114H Wetproof SUV XL

8,970.00 ден

На лагер

8,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500834 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: