255/65R17 114H WR SUV 4 XL

NOKIAN

255/65R17 114H WR SUV 4 XL

255/65R17 114H WR SUV 4 XL

12,740.00 ден

На лагер

12,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018272 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: