255/65R19 114V WinterContact TS 850 P SU

CONTINENTAL
-10%

255/65R19 114V WinterContact TS 850 P SU

255/65R19 114V WinterContact TS 850 P SU

19,539.00 ден

На лагер

19,539.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023723 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

114

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: