255/70R15 108T WINGUARD Sport 2 SUV

NEXEN
-10%

255/70R15 108T WINGUARD Sport 2 SUV

255/70R15 108T WINGUARD Sport 2 SUV

6,849.00 ден

На лагер

6,849.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502149 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: