255/70R16 111T OPEN COUNTRY A/T+

TOYO

255/70R16 111T OPEN COUNTRY A/T+

255/70R16 111T OPEN COUNTRY A/T+

9,300.00 ден

На лагер

9,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021996 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

111

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: