255/70R16 115T ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

255/70R16 115T ROAD-TERRAIN XL RI

255/70R16 115T ROAD-TERRAIN XL RI

7,090.00 ден

На лагер

7,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021913 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

115

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: