265/30 R20 94W S954 XL

TOYO

265/30 R20 94W S954 XL

265/30 R20 94W S954 XL

17,340.00 ден

На лагер

17,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502055 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: