265/35R18 97W RA301 XL

MILEVER

265/35R18 97W RA301 XL

265/35R18 97W RA301 XL

4,440.00 ден

Out of stock

4,440.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503868 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

RA301

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: