265/35R18 97Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

265/35R18 97Y Protoura Sport XL

265/35R18 97Y Protoura Sport XL

6,930.00 ден

На лагер

6,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022142 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: