265/35R19 98Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

265/35R19 98Y Protoura Sport XL

265/35R19 98Y Protoura Sport XL

8,100.00 ден

На лагер

8,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022143 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: