265/35R21 101Y CSC 5P AO FR XL

OUTLET 2018
CONTINENTAL
-30%

265/35R21 101Y CSC 5P AO FR XL

265/35R21 101Y CSC 5P AO FR XL

15,344.00 ден

На лагер

15,344.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014895-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: