265/35ZR19 98Y CSC 5P XL

CONTINENTAL

265/35ZR19 98Y CSC 5P XL

265/35ZR19 98Y CSC 5P XL

17,980.00 ден

На лагер

17,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006596 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: