265/40R20 104V FR TS850P XL

CONTINENTAL

265/40R20 104V FR TS850P XL

265/40R20 104V FR TS850P XL

20,030.00 ден

На лагер

20,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014102 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: