265/40R20 104V ProWinter XL

GRIPMAX
-10%

265/40R20 104V ProWinter XL

265/40R20 104V ProWinter XL

10,530.00 ден

На лагер

10,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021082 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

GRIPMAX

Шара

Pro Winter

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: