265/40R20 104V WinterContact TS870P XL

CONTINENTAL
-10%

265/40R20 104V WinterContact TS870P XL

265/40R20 104V WinterContact TS870P XL

20,448.00 ден

На лагер

20,448.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501811 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS870P

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: