265/40R20 104Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

265/40R20 104Y DX640 XL

265/40R20 104Y DX640 XL

9,567.00 ден

На лагер

9,567.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015185 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: