265/40R20 104Y P ZERO(AO) XL

PIRELLI

265/40R20 104Y P ZERO(AO) XL

265/40R20 104Y P ZERO(AO) XL

20,260.00 ден

На лагер

20,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009486 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: