265/40R20 104Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

MICHELIN

265/40R20 104Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

265/40R20 104Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

24,610.00 ден

Out of stock

24,610.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504305 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: