265/40R21 105V S-WINT XL

PIRELLI

265/40R21 105V S-WINT XL

265/40R21 105V S-WINT XL

23,140.00 ден

На лагер

23,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008846 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: