265/40R21 105V WR SUV 3 XL

NOKIAN

265/40R21 105V WR SUV 3 XL

265/40R21 105V WR SUV 3 XL

18,460.00 ден

На лагер

18,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010526-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: