265/40R21 105Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

265/40R21 105Y DX640 XL

265/40R21 105Y DX640 XL

9,168.00 ден

На лагер

9,168.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015186 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: