265/40R21 105Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

265/40R21 105Y PILOT SPORT 4 SUV XL

265/40R21 105Y PILOT SPORT 4 SUV XL

24,610.00 ден

На лагер

24,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021785 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: