265/40ZR20 104Y AS-1 XL

NANKANG

265/40ZR20 104Y AS-1 XL

265/40ZR20 104Y AS-1 XL

13,620.00 ден

На лагер

13,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014857 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NANKANG

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: