265/40ZR22 106Y RXMOTION U11 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

265/40ZR22 106Y RXMOTION U11 XL

265/40ZR22 106Y RXMOTION U11 XL

5,240.00 ден

На лагер

5,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019210-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: