265/45 R21 108W Proxes Sport SUV XL

TOYO
-10%

265/45 R21 108W Proxes Sport SUV XL

265/45 R21 108W Proxes Sport SUV XL

14,148.00 ден

На лагер

14,148.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500790 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: