265/45R20 104V LATITUDE TOUR HP N0

MICHELIN
-10%

265/45R20 104V LATITUDE TOUR HP N0

265/45R20 104V LATITUDE TOUR HP N0

18,783.00 ден

На лагер

18,783.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501013 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

LATITUDE TOUR HP

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: