265/45R20 108V N’Fera RU1 XL

NEXEN

265/45R20 108V N’Fera RU1 XL

265/45R20 108V N’Fera RU1 XL

12,990.00 ден

На лагер

12,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501766 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera RU1

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: