265/45R20 108V S954S XL

TOYO
-10%

265/45R20 108V S954S XL

265/45R20 108V S954S XL

12,672.00 ден

На лагер

12,672.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023172 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: