265/45R20 108V WR SUV 4 XL

NOKIAN

265/45R20 108V WR SUV 4 XL

265/45R20 108V WR SUV 4 XL

19,390.00 ден

Out of stock

19,390.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023306 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: