265/45R20 108Y SC6 XL FR

CONTINENTAL

265/45R20 108Y SC6 XL FR

265/45R20 108Y SC6 XL FR

19,890.00 ден

На лагер

19,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501343 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6 MO1

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: