265/45R21 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-10%

265/45R21 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

265/45R21 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

22,941.00 ден

На лагер

22,941.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502613 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: