265/50R19 106T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG
-10%

265/50R19 106T G-M W ICE I-15 SUV

265/50R19 106T G-M W ICE I-15 SUV

7,461.00 ден

На лагер

7,461.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501893 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

106

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: