265/50R19 110V S-WNT XL(N0)

PIRELLI

265/50R19 110V S-WNT XL(N0)

265/50R19 110V S-WNT XL(N0)

17,140.00 ден

На лагер

17,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008945 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: