265/50R19 110Y Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

265/50R19 110Y Powerproof SUV XL

265/50R19 110Y Powerproof SUV XL

11,241.00 ден

На лагер

11,241.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022312 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: