265/50R20 111H TS850 P AO SUV XL FR

CONTINENTAL
-10%

265/50R20 111H TS850 P AO SUV XL FR

265/50R20 111H TS850 P AO SUV XL FR

18,297.00 ден

На лагер

18,297.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021234 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

111

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: