265/50R20 111V WR SUV 4 XL

NOKIAN

265/50R20 111V WR SUV 4 XL

265/50R20 111V WR SUV 4 XL

19,150.00 ден

На лагер

19,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015981 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: