265/50R20 111W DX640 XL

DAVANTI
-30%

265/50R20 111W DX640 XL

265/50R20 111W DX640 XL

7,511.00 ден

На лагер

7,511.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500337 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Додадовте производ во Вашата кошничка: