265/50R20 111Y LATITUDE SPORT 3 XL

MICHELIN

265/50R20 111Y LATITUDE SPORT 3 XL

265/50R20 111Y LATITUDE SPORT 3 XL

24,860.00 ден

На лагер

24,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011092-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: