265/55R19 109H TS850P SUV

CONTINENTAL

265/55R19 109H TS850P SUV

265/55R19 109H TS850P SUV

19,490.00 ден

На лагер

19,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016362 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: