265/55R19 109V WR SUV 4

NOKIAN

265/55R19 109V WR SUV 4

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.580 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024074 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

B

WR

C

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.