265/55R19 113V WinterContact TS850 P SUV

CONTINENTAL

265/55R19 113V WinterContact TS850 P SUV

265/55R19 113V WinterContact TS850 P SUV

21,920.00 ден

На лагер

21,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023785 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

RR

C

Профил

55

WR

B

Дијаметар

R19

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: