265/55R19 113W S954S TL XL

TOYO
-10%

265/55R19 113W S954S TL XL

265/55R19 113W S954S TL XL

11,889.00 ден

Out of stock

11,889.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954 SUV

Тежински индекс

113

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: