265/60R18 100V Wetproof SUV

NOKIAN
-10%

265/60R18 100V Wetproof SUV

265/60R18 100V Wetproof SUV

9,207.00 ден

На лагер

9,207.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019447 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: