265/60R18 110T Open Country A/T +

TOYO
-15%

265/60R18 110T Open Country A/T +

265/60R18 110T Open Country A/T +

9,375.00 ден

На лагер

9,375.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020065 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: